Крем супа од компир со Тефал мулти готвач

9 Просмотры
Издатель
Одлична опција за ручек/вечера во ладните денови што ни претстојат!????
Превкусна крем супа која нема да ги остави рамнодушни ниту најголемите гурмани!????
Овој мултипрактик од Tefal што ќе ја зготви оваа супа за само 10мин можете да го најдете во Neptun и тоа со специјално намалување од 15%???? Фантастичен производ!
#ГотвимеСоФичо #КремСупа #Компир #Тефал #Нептун
Категория
Супы
Комментариев нет.